| שתפו את Supra-7700-WIFI-RX7600XT-2T בין חבריכם: |
(פירוק המפרט שבחרנו משנה את המחירים של החבילה)
| מפרט |
Plonter Supra Gaming PC - AMD Ryzen7 7700 - B650M AM5 WIFI Motherboard - 32GB (2x16GB) 6000Mhz DDR5 - AMD Radeon RX7600XT 16GB - 2TB M.2 NVMe SSD - Antec CX300 Gaming Case, 4x 120mm ARGB Fans - 750W 80Plus Power Supply - ARGB cooler - DOS - 3 Years warranty
לכל מגוון מערכות המחשב המושלמות שלנו ....
| מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו' |
± 0.02813614
236564=1x
דמי משלוח (מחוייב פעם אחת ולא לפי מוצרים)
זמן אספקה: עד 10 ימי עבודה - (מידע נוסף בתקנון האתר)
| קישורים רלוונטיים למוצר |
| שוחחו על המוצר |
| מוצרים משלימים לתחום מחשבי משחקים : | |||||||||||||||
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
Zalman -
CHRONIX-BLACKCHRONIX V2 - Mid Tower Computer Case - 3x120 ARGB FANS - GPU Full size 410mm - Max CPU Cooler height: 165mm - NPS
FSP -
| : | 70.8A | 12V |
| : | 1 | Quantity-of 12V-Rails |
| : | 4 | IDE |
| : | 20A | 33V |
| : | ErP Lot 6 | Special-features |
| : | 4 | 6/8-Pin PCIe |
| : | 3A | 5Vsb |
| : | fully modular | cable-management |
| : | ATX PS/2 | shape-factor |
| : | 80 PLUS Gold (according to manufacturer, 115V), ETA-Gold (according to manufacturer) | certificates-according to manufacturer |
| : | 150x86x140mm | Dimensions-(WxHxD) |
| : | Series | |
| : | 2 | 4/8-Pin ATX12V |
| : | 20A | 5V |
| : | 21.74dB(A) (loud Cybenetics certificate, 115V), 21.15dB(A) (loud Cybenetics certificate, 230V) | Volume |
| : | 0.3A | -12V |
| : | 8 | SATA |
| : | 100W (3.3V 5V), 850W ( 12V), 3.6W (-12V), 15W (5Vsb) | Max-Combined Power |
| : | FSP VITA GM 850W ATX 3.1 | NAME |
| : | active | PFC |
| : | >90% (according to manufacturer), 89.51% (loud 80 PLUS certificate, 115V), 90.09% (loud Cybenetics certificate, 115V), 92.16% (loud Cybenetics certificate, 230V) | average-efficiency |
| : | ATX 3.1 | Specification |
| : | 1x 16-Pin PCIe 5.1 12V-2x6 (12 4-Pin, native, via 12V-2x6 PSU-sided), 12V-2x6 Total output: 600W | 12V-2x6 |
| : | 850 | WATT |
| : | 80 PLUS Platinum (115V, loud 80 PLUS certificate) | certificates-loud 80 PLUS |